Nasi rekruterzy są doskonale przygotowani do swojej pracy. Wieloletnie doświadczenie, talent i pasja decydują o tym, że potrafią działać nie tylko skutecznie, ale też kreatywnie.
Każdy członek naszego zespołu swobodnie posługuje się językiem obcym. Dzięki temu ma realną możliwość oceny kandydata i jego kompetencji. Tu nie ma miejsca na przypadek.
Po odsadzeniu kandydata na stanowisku, rekruter zamienia się w osobistego coach'a kariery. Od tego momentu można zwrócić się do niego z każdym problemem związanym z karierą zawodową.
Na podstawie rozmowy określamy kwalifikacje i doświadczenie kandydatów. Jednak bardzo ważne pozostają dla nas umiejętności miękkie i cechy charakteru. Zależy nam na tym, by kandydat naprawdę pasował do zespołu, w którym będzie pracować.
//itcruitment.com/wp-content/uploads/2021/02/itc_dm.jpg
Osobisty coach kariery

Twoja kariera pod okiem specjalisty.

Łatwy start

Zmiana naprawdę może być prosta.

Atrakcyjni pracodawcy

Firmy, które dbają o pracowników.

postaw na nas

Tylko jeden krok dzieli nas od podjęcia współpracy. Daj nam o sobie znać, opowiedz o sobie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać. Twoja ścieżka zawodowa może poprowadzić Cię tam, gdzie nie spodziewałeś się znaleźć,
a gdzie zawsze chciałeś być. Z naszą pomocą to łatwe.

APLIKUJ
//itcruitment.com/wp-content/uploads/2021/02/itc_5.jpg

0

Sukcesów rekrutacyjnych

0

Klientów, którzy nam zaufali

0

Specjalistów, z którymi pozostajemy w kontakcie

//itcruitment.com/wp-content/uploads/2021/02/itc_6.jpg

Etapy rekrutacji

Wszystko zaczyna się od spotkania, na którym opowiadasz nam o sobie. Na tym etapie chcemy poznać Cię osobiście, przekonać się jaki jesteś, co jest dla Ciebie ważne i czego oczekujesz. Naprawdę nas to ciekawi, więc przygotuj się na zestaw pytań. Rozmowa da nam możliwość oceny Twojego doświadczenie i kwalifikacji.
Na tym etapie przedstawiamy Cię Twojemu przyszłemu pracodawcy. To ważne, by każda ze stron poczuła przysłowiową miętę. Wiemy, że dopasowanie to kluczowa sprawa.
To czas, w którym pomagamy Ci zaaklimatyzować się w nowym miejscu. To ważne, zarówno dla Ciebie, jak i zespołu, z którym będziesz odnosić sukcesy.


Praca dla specjalisty IT – proponujemy Ci więcej. Rekrutujemy, szukamy rozwiązań, czuwamy nad Twoją karierą zawodową. Oferujemy Ci doradztwo zawodowe IT i wellbeingową rekrutację.

ITcruitment sp. z o. o.
ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
email: info@itcruitment.com
REGON: 381137229
NIP: 8971858741
KRS: 0000746106

newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco HR-owe nowinki, inspiracje i informacje o wydarzeniach?
Zapisz się do naszego newslettera! Obiecujemy nie spamować.