Michał Kauf

IT Division Manager

Doświadczony specjalista z zakresu rekrutacji i kierowania zespołem. Na przestrzeni kilkunastu lat zawodowego doświadczenia doskonalił swoje umiejętności, poznawał nowe techniki działania, usprawniał je oraz tworzył autorskie metody pracy w oparciu o własne obserwacje. Mówi o sobie, że jest leniem z ambicją bycia najlepszym. To ciekawe połączenie determinuje jego kreatywny sposób działania i daje rewelacyjne efekty. Do pracy podchodzi z entuzjazmem. Sprawia mu ona przyjemność i satysfakcję, a także dodaje energii, by mógł realizować się poza nią.

W pracy:

Objawione w dzieciństwie zamiłowanie do nauk ścisłych i analitycznego myślenia wyznaczyło kierunek jego ścieżki zawodowej. Każdemu działaniu przyświeca dokładnie zdefiniowany cel, którego realizacja prowokuje wyznaczenie nowego. Nie znosi pracy pozbawionej sensu i logiki. Problemy traktuje jak wyzwania, z którymi należy konfrontować się w sposób twórczy.

W czasie wolnym:

Czas wolny poświęca na grę w Squasha, którego z sukcesami trenuje od 5 lat. Przy szczerej rozmowie pochwali się sukcesami w turniejach. Jest entuzjasta podróży po świecie. Poznawanie nowych kultur, tradycji i przywar stanowi dla niego inspirację. Nie mniejszy entuzjazm wykazuje w stosunku do ludzi. Docenia ich różnorodność i liczy na to, że zdołają go zaskoczyć.

ITcruitment sp. z o. o.
ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
email: info@itcruitment.com
REGON: 381137229
NIP: 8971858741
KRS: 0000746106