Współpracujemy z najlepszymi

Podejmujemy współpracę z firmami, które stosują się do zasad wellbeingu, dążą do zrównoważonego rozwoju
i wspierają swoich pracowników. Wśród naszych kluczowych partnerów są:

Wellbeing Institute powstał, aby wspierać organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi. Oferując innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ekspercką wiedzę, pokazujemy firmom, jak stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się spełnieni i zadowoleni, a organizacja bez problemu osiąga swoje cele biznesowe.

Odwiedź stronę

Głównymi obszarami ich działań stały się: leadership, wystąpienia biznesowe, improwizacja w sprzedaży, motywacja, rozwój potencjału, kariera, skuteczność osobista, executive coaching, skuteczna współpraca zespołu, human resources. Pomagają liderom stawać się bardziej świadomymi menedżerami, wchodzić na kolejne etapy rozwoju oraz mądrze prowadzić swoje zespoły. Wyposażają ich w najważniejsze kompetencje, które pozwalają osiągać sukcesy.

Odwiedź stronę

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. Od początku istnienia cyklu linię mety przekroczyło już ponad 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoją ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Odwiedź stronę


Praca dla specjalisty IT – proponujemy Ci więcej. Rekrutujemy, szukamy rozwiązań, czuwamy nad Twoją karierą zawodową. Oferujemy Ci doradztwo zawodowe IT i wellbeingową rekrutację.

ITcruitment sp. z o. o.
ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
email: info@itcruitment.com
REGON: 381137229
NIP: 8971858741
KRS: 0000746106

newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco HR-owe nowinki, inspiracje i informacje o wydarzeniach?
Zapisz się do naszego newslettera! Obiecujemy nie spamować.