przekonaj się, że warto


Na wstępie poświęcamy dużo czasu i energii na poznanie naszego Klienta, jego realnych potrzeb oraz wszystkiego co wpływa ostatecznie na wybór konkretnego kandydata. Te informację pozwalają nam być równorzędnym partnerem dla specjalisty i rzetelne przedstawić mu, czego może się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej i już po zatrudnieniu. Zaufanie buduje się bardzo ciężko i doskonale wiemy, że to na nas spoczywa pierwszy krok, który utrzyma w oczach kandydata wiarygodność zarówno naszą jak i naszego Klienta.
Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie, docierając do jego prawdziwych motywacji, potrzeb i aspektów, które wpłyną na ostateczny wybór pracodawcy. Przede wszystkim słuchamy i poprzez zadawanie odpowiednich pytań wyłapujemy wartości, które są wspólne zarówno dla kandydata jak i naszego Klienta. Dzięki temu rekomendujemy specjalistów, dla których nasz Klient nie jest jednym z wielu potencjalnych wyborów, a takiego który już po rozmowie z nami traktuje przedstawiony przez nas proces jako swój priorytet.
Nie jesteśmy agencją bazującą na CV. Nasz zespół wyróżnia to, że każdy z nas posiada określone specjalizacje techniczne, nabyte dzięki regularnym szkoleniom, które prowadzą dla nas doświadczeni specjaliści z branży IT. Skutkuje to możliwością precyzyjnego określenia przez nas potencjału rekomendowanych przez nas specjalistów i selekcjonować tych, którzy będą potrafili odnaleźć się w zespole Klienta, a jednocześnie wniosą do niego dodatkową jakość.
Budowanie trwałych relacji z kandydatami pozwoliło nam, przy ich udziale, stworzyć autorski, ale przede wszystkim bardzo skuteczny model rekomendacji. Należy tu również podkreślić, że to nie udałoby się gdyby nie nasi Klienci. Spójność naszych działań utrzymywana dzięki wysokiej jakości prowadzonych przez nas procesów przynosi efekty, które nawet nas zaskoczyły. Średnia ilość poleconych nam kandydatów osiągnęła w ostatnim kwartale 1,2 na każdego zatrudnionego za naszym pośrednictwem specjalistów.
Przykładamy olbrzymią wagę do przejrzystości naszych działań, dlatego też cotygodniowo podsumowujemy naszym Klientom wszystkie podjęte przez nas kroki. W skład tego wchodzą zarówno szczegółowe opisy już wykonanej przez nas pracy, jak i statystyki oraz benchmarki dotyczące każdego zleconego nam wakatu. Pozwala to naszym Klientom zaplanować proces rekrutacyjny jeszcze efektywniej i w przypadku napotkania jakichkolwiek trudności, mieć dodatkowe narzędzia do implementowania ewentualnych, ale czasami niezbędnych modyfikacji.
Wiemy doskonale, iż aby proces rekrutacji przebiegł sprawnie i zakończył się sukcesem, motywacja kandydata musi być na niezmiennym, wysokim poziomie. Nasza praca nie kończy się wraz z wysłaniem przez nas rekomendacji. Przez cały okres, aż do rozpoczęcia przez specjalisty pracy u Klienta, jesteśmy dla niego wsparciem co ostatecznie skutkuje wynikiem na poziomie 71% zatrudnionych do rekomendowanych kandydatów.
//itcruitment.com/wp-content/uploads/2021/02/ico_pszw3.jpg

Nasza wiedza specjalistyczna

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów z obszaru IT. Znamy Twoją firmę, Twoje działania, Twoich ludzi, Twoją konkurencję. A jeśli chodzi o znalezienie i utrzymanie właściwych osób, rozumiemy wyzwania, przed którymi stajesz.

Zarządzanie oczekiwaniami

Firmy i kandydaci mają bardzo konkretne oczekiwania. Rozumiemy potrzebę wyjścia poza oczywiste działania, tak aby obie strony mogły podjąć świadome decyzje, które zabezpieczą udaną, długoterminową współpracę.

Wspólne działania i wspólna praca

Znalezienie odpowiedniego kandydata to jedno, ale ważne jest również, aby upewnić się, że dana osoba odnajdzie się w swojej nowej roli. Nasz unikalny program coachingu i rozwoju, pomoże Ci przez pierwsze 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, z myślą o zapewnieniu udanej długoterminowej współpracy.

Partnerstwo

Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego też nasi konsultanci przechodzą szereg szkoleń kompetencyjnych oraz technicznych, aby stać się równorzędnym partnerem w rozmowach zarówno z kandydatami, jak i osobami technicznymi w Twojej firmie.

Nasza sieć kandydatów

Przez lata zbudowaliśmy sieć kandydatów (ponad 20.000 specjalistów) i bardzo dobrze znamy dynamikę rynku. Nasze zindywidualizowane podejście oznacza, że kandydaci są wobec nas bardzo lojalni.

Małe jest piękne

Nie będziesz jednym z wielu Klientów. Jesteś Klientem, a my inwestujemy nasz czas, wysiłek i zasoby odpowiednio do Twoich potrzeb. Skutecznie zareagujemy w przypadku jakichkolwiek zmian, nieprzewidzianych sytuacji, a nasze rozwiązania zostaną dopasowane zgodnie z oczekiwaniami.

//itcruitment.com/wp-content/uploads/2021/02/emblematitc-1.jpg


Praca dla specjalisty IT – proponujemy Ci więcej. Rekrutujemy, szukamy rozwiązań, czuwamy nad Twoją karierą zawodową. Oferujemy Ci doradztwo zawodowe IT i wellbeingową rekrutację.

ITcruitment sp. z o. o.
ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
email: info@itcruitment.com
REGON: 381137229
NIP: 8971858741
KRS: 0000746106

newsletter

Chcesz otrzymywać na bieżąco HR-owe nowinki, inspiracje i informacje o wydarzeniach?
Zapisz się do naszego newslettera! Obiecujemy nie spamować.