Innowacyjna rekrutacja w branży IT przez długi czas wyznaczała nam kierunek działań. Od jakiegoś czasu jednak przyświeca nam idea wellbeingu, w której upatrujemy przyszłość branży IT. Dziś mamy zaszczyt zwać się pierwszą w Polsce firmą, która zajmuje się wellbeingową rerutacją. 

Doświadczenie gromadzone przez 15 lat pozwoliło nam wypracować takie metody pracy, które gwarantują wyjątkowo wysoką skuteczność. Tajemnica tkwi w tym, aby nie koncentrować się na wynikach, tylko na ludziach, ich potrzebach i oczekiwaniach. W myśl tej zasady zaczęliśmy stosować wellbeingową rekrutację IT. Realizujemy to poprzez współpracę z najlepszymi pracodawcami, którzy są realnie zainteresowani dobrostanem swoich pracowników. Szukając kandydatów, weryfikujemy nie tylko kompetencje twarde, ale też sprawdzamy czy dana osoba odnajdzie się w zespole, z którym miałaby pracować.

Tak innowacyjna rekrutacja, wysoka świadomość wellbeingu oraz doskonałe wyczucie potrzeb ludzi w branży IT pozwoliło nam, jako jedynej firmie rekrutacyjnej w Polsce, uzyskać tytuł Wellbeing Quality przyznawany przez Wellbeing Intitute.

ITcruitment sp. z o. o.
ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
email: info@itcruitment.com
REGON: 381137229
NIP: 8971858741
KRS: 0000746106